صفحه اصلی

تلفن :22387286-021

فکس:02122387291

موبایل : 09906894024  

info@maraltec.ir

درب اتوماتیک, درب شیشه ای, راهبند در شرکت مارال طنان ونک

درب اتوماتیک, درب شیشه ای, راهبند در مارال طنان عرضه می شود. اگر به دنبال محصولاتی با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش ویژه می باشید، هم اکنون با ما تماس بگیرید. مشاوران ما به شما بهترین نوع از درب اتوماتیک و درب شیشه ای و همجنین راهبند مکانیک ، راهبند هیدرولیک، انواع جک پارکینگ و دیگر محصولات مربوطه را معرفی می کنند.

فروش انواع درب اتوماتیک و راهبند


درب اتوماتیک و راهبند با کیفیت بالا و قیمت مناسب را از مارال تک بخواهید.

 
درب اتوماتیک و از جمله درب اتوماتیک شیشه ای یا همان دربهای تمام اتوماتیک همانند راهبند امکانات کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از ریموت کنترل، بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر تردد نمایند.
 
شرکت مارال طنان ونک به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات درب اتوماتیک و همچنین راهبند در ایران، هم‌اکنون خدمات دربهای اتوماتیک را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در کل کشورارایه می‌کند.

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک ریولینگ

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک اسلایدی

درب اتوماتیک کرو

 مارال طنان ونک ارائه دهنده انواع درب اتوماتیک، درب شیشه ای، راهبند، جک ریلی و جک بازویی است.

 راهبند یکی از پروفروش ترین محصولات مجموعه مارال طنان می باشد. بعد از آن درب اتوماتیک شیشه ای و انواع جک ریلی و جک بازویی فروش بالایی دارند. مثل تمام محصولات دیگر ، قیمت خوب و کیفیت بالا ویژگی مهم راهبند و درب اتوماتیک مارال طنان است.

جک بازویی مارال تک کیفیت خوبی دارد.جک پارکینگ

جک های پارکینگ به صورت دو لنگه و تک لنگه به بازار عرضه می شود، جک های دو لنگه مناسب درب هایی هستند که به دلیل طراحی آن نیاز به دو بازو جک برای باز و بسته شدن آن دارد. در انتخاب یک جک بازویی باید به نکاتی توجه داشت که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم. الف) عرض هر لنگه درب  ب)  میزان تردد آن در یک ساعت ج)وزن درب 

سیستم های کنترل تردد مارال تک بهترین کیفیت را دارند.

 

سیستم های کنترل تردد

 

امروزه برای افزایش امنیت و کاهش خطای انسانی در کنترل و ثبت ترددها( جلوگیری از ورود افراد متفرقه)، مدیریت ترددها با حذف و اضافه و زمانبندی مچوزها و حذف بکارگیری نیروی انسانی در کنترل و ثبت تردد و مدیریت اخذ شارژ از ساکنین در صورت نیاز و یا مدیریت مرکزی سیستم توسط نرم افزار و تهیه گزارشات متنوع .... از سیستم های کنترل تردد به صورت کارت خوان یا پلاک خوان استفاده می شود و بیشترین کاربرد آن در مجتمع ها و سازمانها و ادارات می باشد.

 

سیستم های کنترل تردد

راهبند را از مارال تک تهیه کنید.

راهبند

راهبندهای اهرمی از نظر شکل ظاهری شبیه به هم هستند ولی از نظر نوع کارکرد و میزان تردد به دو دسته تقسیم می شوند.

الف) راهبند تردد نامحدود   ب) راهبندهای تردد محدود

 

ریموت درب اتوماتیک امروزه کاربرد زیادی دارد.

 

ریموت درب پارکینگ

یکی از اجزاء اصلی دربهای  اتوماتیک ریموت کنترل آنها است .ریموت به معنای دور دست و کنترل به معنای  فرمان دادن می باشدبه این معنا که ریموت کنترل یعنی وسیله فرمان از راه دور است  . 

 

ریموت درب پارکینگ

درب اتوماتیک شیشه ای مارال تک کیفیت بالایی دارد.


درب شیشه ای اتوماتیک


درب های شیشه   ای اتوماتیک یکی از انواع درب های اتواتیک در دنیای مدرن امروز می باشند. این دربها در بانکها, مراکز خرید ,بیمارستانها , داروخانه ها , هتلها ,سازمانهای دولتی  و .....مورد استفاده زیادی دارند. درب های شیشه   ای اتوماتیک یکی از انواع درب های اتواتیک در دنیای مدرن امروز می باشند. این دربها در بانکها, مراکز خرید ,بیمارستانها , داروخانه ها , هتلها ,سازمانهای دولتی  و .....مورد استفاده زیادی دارند. 

جک ریلی در درب پارکینگ کاربرد دارد.

 
 
این نوع جک برای درب هایی که به صورت کشویی (یا به صورت ریلی) حرکت می کنند مناسب می باشد و انتخاب آنها مانند جک های بازویی (متناسب با وزن، تردد) است.
 
 
 

اطلاعات تماس

شماره تماس : 02122387286

شماره تماس : 02122387291

همراه : 09906894024

فکس : 02122387291

ایمیل : info@maraltec.ir

آدرس : فلکه دوم صادقیه - نرسیده به جنت آباد - خیابان نیرو - ساختمان سپیدار

S5 Box