وبلاگ

تلفن :22387286-021

فکس:02122387291

موبایل : 09906894024  

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

امروزه استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک در بسیاری از مکان ها و مراکز مانند فروشگاه ها و مراکز اداری و تجاری رواج پیدا کرده است و بسیاری از طراحان ساختمان برای زیبایی نما از این درب ها استفاده می کنند .
علاوه بر زیبایی بخشی درب شیشه ای اتوماتیک به ساختمان از لحاظ بهداشتی نیز بسیار با ارزش است زیرا نبود دستگیره روی این درب ها و باز و بسیته شدن آن به صورت اتوماتیک می تواند از پخش شدن ویروس و باکتری ها جلوگیری کند .

مزایای استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک در مکان های گوناگون

درب شیشه ای اتوماتیک به صورت های مختلفی در مکان های گوناگون نصب می شود . مثلا برای مراکز تجاری و عمومی ، فروشگاه ها ، ادارات ، باشگاه ها ، رستوران ها و بسیاری از مکان های دیگر به صورت درب اتوماتیک سنسور دار نصب می شود و در مکان های دیگری که به امنیت بیشتر و کنترل ورود و خروج افراد احتیاج است به صورت دکمه های فشاری و یا کشیدن کارت اعتباری می باشد مانند مکان های عابر بانک . برخی دیگر نیز به صورت دستی و با کنترل از راه درو باز و بسته می شوند که مجاز بودن عبور و مرور را افراد خاصی تعیین می کنند .

درب شیشه ای اتوماتیک انواع گوناگونی دارد :

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی ( تک لته یا دو لته )
• درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی
• درب شیشه ای اتوماتیک هلالی
• درب شیشه ای اتوماتیک گردان
• درب شیشه ای اتوماتیک تاشو
• و ...

مزایای استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک در مکان های گوناگون
سنسور های موجود روی این درب ها برای امنیت بیشتر این امکان را دارند که هنگام مواجه شدن با جسمی آن را له نکند و قبل از برخورد در جهت عکس آن باز شوند . این سیستم امنیتی برای جلوگیری از بسیاری خطرات تعبیه شده و در تمام درب های اتوماتیک و حتی درب اتوماتیک آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد .
علاوه بر امنیت بالای این درب ها ، صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از هدر رفتن گرما و سرمای ساختمان نیز از موارد دیگری است که باعث محبوبیت این درب ها شده است . سرعت باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک نیز قابل تنظیم است و بنا به میزان عبور و مرور می توان سرعت مورد نظر را به موتور آن اعمال کرد .

اطلاعات تماس

شماره تماس : 02122387286

شماره تماس : 02122387291

همراه : 09906894024

فکس : 02122387291

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس : فلکه دوم صادقیه - بلوار کاشانی - نرسیده به جنت آباد - خیابان نیرو - ساختمان سبز-پلاک 1 واحد 16

S5 Box