وبلاگ

تلفن :22387286-021

فکس:02122387291

موبایل : 09906894024  

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درب اتوماتیک چیست؟ این نوع درب که معمولا در حالت درب شیشه ای است، در مجموعه مارال تک با شرایط ویژه ارائه می شود. جهت آشنایی بیشتر با درب اتوماتیک این پست را دنبال کنید.
درب اتوماتیک به طور خودکار، به محض نزدیک شدن شخص باز می شود و نیازی به استفاده از دست برای بازکردن درب نیست. از این رو در ساخت این محصول از دستگیره استفاده نمی شود. علاوه بر باز شدن خودکار ، برخی از درب های اتوماتیک با فشردن یک دکمه عمل می کنند. این نوع درب اتوماتیک معمولا در مصارف صنعتی و تجاری کاربرد دارد و میتوان آن ها را در طیف وسیعی از محیط ها مورد استفاده قرار داد. امروزه انواع مختلفی از درب اتوماتیک وجود دارد که در زیر به شرح آن می پردازیم.

درب اتوماتیک چیست

 

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک و طرح های آن متفاوت است. برخی از آن ها کشویی هستند و برخی دیگر شامل پنل هایی هستند که هنگام ورود و خروح شخص، به حالت تا خوردن باز و جمع می شوند. این مدل از درب های اتوماتیک، برای کار کردن و حرکت اتوماتیک موتور، نیاز به اتصال به برق دارند. بسیاری از درب های اتوماتیک، شامل تنطیمات دستی نیز می شوند تا در شرایطی نظیر قطع برق یا مشکلات مکانیکی، بتوانند کارایی لازم را داشته باشند. این درب ها، حساس به موانع طراحی شده اند. به این معنا که اگر شخصی هنگام بسته شدن درب، به آن نزدیک شد، درب گشوده می شود و هیچ گاه فرد یا اشیاء در بین آن گیر نمی کند. این اقدامات امنیتی، اطمینان لازم در شرایط خطر را فراهم می کنند. همانطور که راهبند نیز این امکان را دارد.

مزیت و کاربرد درب اتوماتیک

مزیت و کاربرد درب اتوماتیک زیاد است. برای افرادی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند و همچنین برای دیگر افراد معلول، درب اتوماتیک و درب شیشه ای یک مزیت بزرگ محصوب می شود. این افراد بهسختی می توانند از درب های معمولی استفاده کنند بنابراین آسودگی زیادی را با این نوع محصول تجربه خواهند کرد. این افراد همانطور که بر صندلی چرخدا خود نشسته اند، یا افرادی که با واکر یا عصا راه می روند، یا حتی اشخاصی که از ناحیه دست معلول هستند، به آسانی عبور و مرور می کنند.
همچنین در بیمارستان ها و آزمایشگاه های علمی، مزیت و کاربرد درب اتوماتیک قابل لمس است. در این اماکن، برای تامین امنیت می توان از این محصول استفاده کرد و تضمین کرد که درب ها در همه زمان ها بسته هستند. همچنین به دلیل عدم لمس درب توسط افراد مختلف، انتقال اودگی و ویرویس بین اشخاص کاهش می یابد. اتاق عمل، اورژانس و دیگر بخش های بیمارستان دارای درب اتوماتیک هستند.
استفاده دیگر درب های اتوماتیک به انبارها باز می گردد که مزیت زیادی را دارد. جرا که افراد به هنگام ورود و خروج به انبار دست پر هستند و اغلب وسایل سنگینی را در دست دارند. استفاده از این نوع درب، موجب راحتی شده و به ایمنی کمک می کند. همچنین به دلیل سهولت در عبور و مرور، بهره وری را افزایش می دهد.
حال که دانستید درب اتوماتیک چیست و با انواع، مزیت و کاربرد درب اتوماتیک آشنا شدید، می توانید راحت تر تصمیم گیری کنید. مارال تک برای ارائه انواع درب اتوماتیک شیشه ای و غیره در خدمات شماست.

اطلاعات تماس

شماره تماس : 02122387286

شماره تماس : 02122387291

همراه : 09906894024

فکس : 02122387291

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس : فلکه دوم صادقیه - بلوار کاشانی - نرسیده به جنت آباد - خیابان نیرو - ساختمان سبز-پلاک 1 واحد 16

S5 Box