اخبار

تلفن :22387286-021

فکس:02122387291

موبایل : 09906894024  

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

راهبند شرکت  هسا

شرکت هسا واقع در استان تهران  یک  دستگاه راهبند BETA   مدل B40  از شرکت مارال تک خریداری نمود . این راهبند هم اکنون نصب و  در حال سرویس می باشد 

 

 


 

راهبند شرکت پویا پروتئین

شرکت پویا پروتئین جهت خرید یک دستگاه راهبند با کارشناسان فروش این شرکت تماس گرفتند و پس از برسی های لازم توسط کارشناسان فروش راهبند BETA مدل B400 با توجه به تعداد تردد متوسط با میله 6متری به آن شرکت پیشنهاد داده شد و پس از تایید کارفرما نسبت به طرح پیشنهادی کارشناسان، شرکت مارال تک جهت  نصب راهبند نسبت به اعزام تکنسین نصب اقدام کرد.


راهبندهای کارخانه فروسیلیس غرب

کارخانه فروسیلیس غرب واقع در استان همدان با خرید دو دستگاه راهبند الکتروهیدرولیک مارک FAAC ایتالیا مدل640  و جمع آوری راهبندهای قدیمی خود، به جمع مشتریان این شرکت پیوست. ما با داشتن نیروهای فنی و متخصص در تمامی استان های کشور جهت اطمینان خاطر به مشتریان خود قادر به ارائه ی خدمات سریع خود خواهیم بود.


راهبندهای کارخانه بابک مس ایرانیان

   این مجموعه جهت افزایش امنیت و کنترل در ورود و خروج وسایل نقلیه اقدام به خرید و نصب دو دستگاه راهبند الکتروهیدرولیک مدل 640 مارکFAAC  ایتالیا از شرکت مارال تک نموده است و با خرید خود به جمع مشتریان این شرکت پیوستند. شرکت مارال تک با توجه به اصل مشتری مداری در اسرع وقت علی رغم دور بودن مسافت، اقدام به ارسال بار و فرستادن تکنسین های نصب خود به محل کارخانه کرده است.  

 


 راهبندهای کارخانه کک سازی زرند

 اکثر کارخانجات به دلیل کنترل تردد وسایل نقلیه ای که به محوطه کارخانه وارد یا خارج می شوند نیازمند به نصب سیستم های راهبند پیدا می کنند. شرکت کارخانجات کک سازی زرند جهت کنترل تردد خود  اقدام به خرید و نصب چهار  دستگاه راهبند الکتروهیدرولیک مدل 615 مارک FAAC  ایتالیا از شرکت مارال تک نموده است شرکت مارال تک در اسرع وقت نسبت به تهیه و نصب این چهار دستگاه راهبند در محل کارخانه آن شرکت نمود و اکنون در حال بهره برداری می باشند. شرکت مارال تک مفتخر است که محصولات و خدمات خود را در اقصا نقاط کشور عزیزمان ایران ارائه می نماید

 


 

 

اطلاعات تماس

شماره تماس : 02122387286

شماره تماس : 02122387291

همراه : 09906894024

فکس : 02122387291

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس : فلکه دوم صادقیه - نرسیده به جنت آباد - خیابان نیرو - ساختمان سپیدار

S5 Box