راهبند

تلفن : 3 -02144002552  

موبایل : 09906894024  

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راهبند

راهبندهای اهرمی:

راهبند های اهرمی از نظر شکل ظاهری شبیه به هم هستند ولی از نظر نوع کارکرد و میزان تردد به ددو دسته تقسیم می شوند. الف) راهبند تردد نامحدود ب) راهبندهای تردد محدود
طول میله های راهبندها در اندازه های متفاوت از 2 تا 8:30 متفاوت بوده که تمامی آن ها مناسب عرض دهنه قابل برش به اندازه دلخواه می باشد و برای فضاهای باز که ارتفاع سقفی وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرند.

الف) راهبندهای تردد نامحدود: این نوع راهبندها برای مکانهایی که تردد در آن قسمت زیاد می باشد ( به طور مثال در هر یک ساعت بالای 40 بار دستگاه باز و بسته می شود) مورد استفاده قرار می گیرد باید توجه داشت که در مکانهایی که تردد زیاد است اگر از راهبندهایی با تردد محدود استفاده شود عمر مفید دستگاه کم می شود و منجر به خرابی دستگاه نیز می شود.

ب) راهبندهای اهرمی تردد محدود: این دسته از راهبندها برای مکانهایی با تردد کم استفاده می شود (در هر یک ساعت 20 تا 25 مرتبه )


راهبندهای اهرمی تاشونده:

این دسته از راهبندها برای مکانهایی که محدودیت ارتفاع سقفی وجود دارد استفاده می گردد که به علت کم بودن ارتفاع از سقف تا زمین میله این گونه راهبند توسط مفصلی شکسته می شود و زیر سقف می ایستد و عموما در پارکینگ ها استفاده می شود که دلیل نامگذاری این راهبند به علت شکسته شدن و تاشدن میله یا بوم راهبند می باشد.


راهبندهای ستونی:

راهبندهای ستونی یا بولارد که به صورت استوانه ای شکل می باشند و داخل زمین قرار می گیرند و با فشار دادن دکمه ریموت از سطح زمین خارج می شوند و مسیر را مسدود می کنند. لازم به ذکر است که این نوع راهبند از گرانترین راهبندها می باشد.

اطلاعات تماس

شماره تماس :3- 02144002552

همراه : 09906894024

فکس : 02144002553

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس : فلکه دوم صادقیه - بلوار کاشانی - نرسیده به جنت آباد - خیابان نیرو - ساختمان سبز-پلاک 1 واحد 16

S5 Box